İptal ve Ertelemeler

Tiyatro Ak'la Kara, hava koşulları ya da izleyici ve çalışanları etkileyebilecek durumlarda etkinlikleri, gösterileri iptal edebilir veya erteleyebilir. Bir etkinlik, gösteri iptal edildiğinde uygulanacak prosedür Tiyatro Ak'la Kara tarafından belirlenir ve duyurulur. Eğer etkinliğiniz iptal edilirse, uygulanacak prosedür konusunda gazetelerden, internet sitesinden veya Tiyatro Ak'la Kara'dan (0 216 541 43 59) bilgi alabilirsiniz.

İptallerde Tiyatro Ak'la Kara, size bilet bedelini geri ödeyecektir. Bir etkinliğin yeri veya tarihi değiştirildiği takdirde, bilet bedelinin iadesi konusunda belirli sınırlamalar getirebilmektedir. Bu konuya ilişkin tam ve detaylı bilgi için lütfen bizimle temas kurunuz.

İptal ve ertelemelerde Tiyatro Ak'la Kara ile irtibata geçmek müşterilerimizin sorumluluğundadır. Buna rağmen, sizlere kolaylık sağlamak amacıyla Tiyatro Ak'la Kara Müşteri Hizmetleri bilet satın alırken veya tiyatroaklakara.com'a üye olurken bize bildirilen telefon numarası veya e-mail adresi ile bilet sahiplerine ulaşmaya çalışırlar. Bilet alırken veya tiyatroaklakara.com'a üye olurken sağlayacağınız telefon numarası, gösterilerin ertelenme ve iptali gibi durumlarda sizlere ulaşmamızı kolaylaştıracaktır.

Geri ödemeler konusunda Tiyatro Ak'la Kara tarafından belirlenen son iade talebi tarihlerine ve diğer talimatlara uymak müşterilerimizin sorumluluğundadır. Bir gösterinin ertelenmesi veya iptal edilmesi durumunda gösteri Tiyatro Ak'la Kara geri ödeme şartları konusunda bazı sınırlandırmalar getirebilir.

Önemli Uyarı: İptal edilen ve ertelenen etkinliklerde bilet tutarının iade edilebilmesi için, biletlerin Tiyatro Ak'la Kara Satış Noktalarına teslim edilmesi zorunludur. Biletlerin Tiyatro Ak'la Kara'ya ulaştırılması sorumluluğu tamamen müşteriye aittir.